Marka Tescili

“İnsan Odaklı Aydınlatma®” ibaresi “LAMP 83 AYDINLATMA SAN. VE TİC. A.Ş.’nin” tescilli bir markası olup, 6769 sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu kapsamında koruma altındadır. Başka kişiler / firmalar / kurumlar tarafından kullanılamaz.

“İnsan Odaklı Aydınlatma®” internet sitemizde, kataloglarımızda, ürün dokümanlarımızda ve genel olarak İnsan Odaklı Aydınlatma® çalışmalarımız kapsamında bulunan her türlü içeriğin (tasarım, metin, fotoğraf, grafik, animasyon, makale, video, yazı, doküman vb.) tüm hakları münhasıran LAMP 83 AYDINLATMA SAN. VE TİC. A.Ş.’ye ait olup, herhangi bir içeriğin izinsiz kullanımı başta 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere ilgili mevzuata aykırı ve telif hakkı ihlali niteliğindedir. Dolayısıyla bu içerikler, yazılı olarak izin alınmadan ve/veya izin alınsa dahi kaynak gösterilmeden, kısmen veya tamamen, kesinlikle kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.

© 2019 LAMP 83 AYDINLATMA SAN. VE TİC. A.Ş

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.