Geleceğin Işık Teknolojisi

Geleceğin Işık Teknolojisi: İnsan Odaklı Aydınlatma®

LAMP 83, İnsan Odaklı Aydınlatma® konseptiyle geleceğin ışığını bugünden sunuyor. Avrupa Aydınlatma Birliği Statejik Yol Haritası’nda İnsan Odaklı Aydınlatma® konseptinin, 2025’e kadar uzanan dönemde, aydınlatma sektörünün en yaygın üç trendinden birisi olacağı öngörülüyor.

Enerji tasarrufunun ötesini düşünerek insana değer veren bir konsept olan İnsan Odaklı Aydınlatma®, ışığın; görsel, duygusal ve biyolojik faydalarını maksimum oranda kullanarak yaşam kalitemizi yükseltir.

İnsanların sağlığına, ruh haline ve performanslarına yaptığı katkılarla yaşam kalitemizi artıran İnsan Odaklı Aydınlatma®, beraberinde gelen enerji verimliliği sayesinde sürdürülebilir bir geleceğe doğru uzanmamıza, karbon ayak izimizin azaltılmasına ve çevre dostu binaların inşa edilmesine de olanak sağlıyor.

2020’lere başlarken ışığının günlük yaşantımız ve toplumsal hayatımız içindeki rolü yeniden tanımlanıyor.

İnsan Odaklı Aydınlatma® konseptine uygun ürün ve sistemleri uzun bir süre önce geliştirmiş olan LAMP 83, her zamanki öncü ve yenilikçi kimliği ile geleceğin ışığını bugünden sunuyor.

Sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?

 

 

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.