Donanım ve Yazılım

Donanım ve Yazılım

LAMP 83 İnsan Odaklı Aydınlatma® sistemleri; , sunduğu dinamik aydınlatma konsepti ile insanların ışıkla ilgili görsel, duygusal ve biyolojik ihtiyaçlarını da içeren, içinde bulunulan mevsim, ay, gün ve saate göre ışığın renk sıcaklığının ve şiddetinin doğrudan yönetildiği bir yönetim sistemine sahiptir. LAMP 83 İnsan Odaklı Aydınlatma® sistemlerinde kullanılan LAMP 83 ürünleri; renk sıcaklıkları 2700K ile 6500K arasında değiştirilebilir ve ışık şiddeti açısından ayarlanabilir (azaltılıp – arttırılabilir) özelliktedir.

LAMP 83 İnsan Odaklı Aydınlatma® sisteminde var olan ürünlerin; ışık renk sıcaklıkları ve ışık şiddetleri, bir otomasyon sistemi sayesinde gün ışığının doğal eğrisini doğrudan otomatik olarak takip eder şekilde, önceden tanımlanan proje amacına yönelik olarak programlanır ve sistem uygulanır. Zaman içerisinde değişen ve gelişen ihtiyaçlara göre de yeniden programlanabilir özelliktedir.

Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İster misiniz?

 

 

 

 

 

LAMP 83 ile Kullanıcı Dostu Sistem

Sistemin kişisel ve kurumsal ihtiyaçlara uyumlu olarak senaryolaştırılmış şekilde çalışmasına ve kullanıcının talebine göre anlık müdahale edilmesine olanak tanıyan bir yazılım ile çalıştırılması en uygun çözümdür. Sistemin kullanıcı dostu olması sağlanarak, tüm bu farklı çalışma versiyonlarının kullanıcılar tarafından kolayca anlaşılmasına ve müdahale edilmesine imkan tanınır.

LAMP 83, İnsan Odaklı Aydınlatma® sisteminin tüm fonksiyon ve faydalarının verimliliği düşürülmeden amacına uygun ve kolay bir şekilde işletilebilmesini sağlamak için sistemde kullanılan donanımların (kullanılan tüm aydınlatma ürünleri ve kontrol cihazları) ve yazılımın (otomasyon sistemi) birbiriyle %100 uyumlu olması sağlanmıştır.

LAMP İnsan Odaklı Aydınlatma® sistemlerinin Kontrolü Avucunuzun İçinde !

LAMP 83, İnsan Odaklı Aydınlatma® sistemi içerisinde yer alan tüm ürünler Bluetooth ve başkaca bazı kontrol sistemlerine uyumlu olarak tesisat ve kablo karmaşası olmadan senkronize şekilde haberleşirler. LAMP 83 İnsan Odaklı Aydınlatma® sisteminin iOS veya Android altyapısına sahip bir akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden her yerden kontrolü mümkündür.

LAMP 83 İnsan Odaklı Aydınlatma® sistemi için özenle seçilen bileşenler sayesinde, tüm LAMP 83 ürünleri ışık renk sıcaklığı ve ışık şiddeti özellikleri açısından tek bir dokunuşla ayarlanabilir veya günün saat dilimlerine göre istenen renk sıcaklıkları ve ışık şiddetleri senaryolaştırılarak kullanılabilir. LAMP 83 yazılımı GPS üzerinden içinde bulunulan şehir, ay ve gün bilgisini doğrudan alır güneşin doğuş ve batış saatlerine göre kullanıcıya gün boyunca proje amacına uygun ideal ışığı sağlar.

LAMP 83, genlerinden gelen “Doğru Aydınlatma“ bilgi birikimini, geliştirdiği İnsan Odaklı Aydınlatma® sistemleri ile taçlandırarak, benzersiz bir ışık konforu, fonksiyonelliği ve müşteri deneyimi sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.