Özel Tasarlanan Ürünler

İnsan Odaklı Aydınlatma® İçin Özel Tasarlanan LAMP 83 Ürünleri

LAMP 83, mimari projelerin gerekliliklerini ve müşterilerinin tercihlerini odağa koyarak İnsan Odaklı Aydınlatma® sistemine uygun özel ürün ve sistem tasarımları da yapmaktadır. Konsept ve proje kimliğine uygun olarak çalışacak özel tasarım ürünlerin mekanik, optik ve elektronik açıdan pek çok parametreye uygun şekilde tasarlanması, test edilmesi ve üretilmesi gerekir. Özel tasarım ürünler, titiz bir mühendislik çalışmasının ardından tasarım ve doğrulama sürecinden geçtikten sonra üretilmeye hazır hale gelirler.

Özel tasarım ürünler için çalışmaya başlamadan önce hem yapılacak mühendislik çalışması hem de isteniyorsa prototip ürün oluşturma bedelleri konusunda LAMP 83 ile müşteri arasında bir mutabakata varılması gerekir. LAMP 83, karşılıklı olarak anlaşılan süre zarfında gerekli çalışmaları tamamlar ve müşteriye özel olarak çalışılan ürünü tasarlar, geliştirir, test eder ve üretir. Böylece, LAMP 83 müşterileri için İnsan Odaklı Aydınlatma® konseptine uyumlu olarak tasarlanmış benzersiz ve özel amaca – projeye hizmet eden sistemler ortaya çıkarılır.

Sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?

 

 

 

 

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.